من چند هفته در سریال "یادگیری دوختن" قرار نگرفته ام ، بنابراین امروز فکر کردم در مورد دوخت "مرتب" صحبت کنم. کیفیت کالای تمام شده شما بسیار بیشتر خواهد بود ، و از برخی ناامیدی های احتمالی (یادآوری ذن خیاطی خود را به خاطر می آورید) جلوگیری می کنید ، زیرا برخی از اقدامات کوچک را برای مرتب کردن دوخت خود مرتب و مرتب نگه دارید. من در مورد مرتب کردن اتاق خیاطی خود صحبت نمی کنم (لطفا در حال حاضر بیایید و از معدن دیدن نکنید!) من قصد دارم در مورد صحت صحبت کنم ، پارچه اضافی را از سوزن پاک کنید ، نخ ها را بریزید ، لبه ها و درزهای در حال تمیز ، و فشار دادن

دقت در خیاطی از لحظه ای که قیچی می کنید تا الگوی کاغذ خود را بگیرید ضروری است. بدیهی است که قطعات الگوی به گونه ای متناسب با یکدیگر طراحی شده اند ، بنابراین مهم است که هر دو الگوی کاغذ و پارچه را تا حد ممکن نزدیک به خطوط برش برش دهید.

بسیاری از آموزش هایی که از وب دنبال خواهید کرد از شما می خواهند که پارچه را به ابعاد مشخص برش دهید. باز هم ، اطمینان حاصل کنید که اندازه گیری و برش هرچه دقیق تر است. یک تشک بزرگ برش با خطوط مشخص شده و یک قاعده طولانی ف یک کمک واقعی برای این کار است. و برای کسانی که در کشورهای متریک وجود دارد ، ممکن است یک حاکم با اینچ مفید داشته باشید ، زیرا بسیاری از پروژه های عالی توسط مردم در ایالات متحده آمریکا و با استفاده از اینچ منتشر می شوند. این می تواند کمی تحریک کننده باشد که باید همه چیز را به سانتیمتر تبدیل کرد و البته مرحله اضافی بدان معنی است که یک فرصت دیگر برای دقت در اشتباهات وجود دارد.

اگر نخ ها شکسته شود ، اما پوشیده نمی شود ، پیوند

بخیه روشی عالی برای نگه داشتن لبه ها است ، با این تفاوت که مواد از بین نمی روند و در صورت کم بودن کالاها

خط خیاطی تقریبا نامرئی خواهد بود.

در طول سوراخ را لکه دار کنید. اولین بار بخیه را وارد کنید

هر حلقه گشاد از بافتنی. خیاطی را نکشید

موضوعات محکم اما اجازه می دهد تا به اندازه کافی شل شوند به طوری که در هر صورت

کشش مواد بافتنی هیچ گونه کرنش نخواهد داشت

تضعیف.-گرچه لکه دار شدن یک هنر بسیار نادرست است ،

با این حال ، یک کتاب بسیار ضروری و بدون کتاب خیاطی است

کامل و بدون هیچ اشاره ای به آن باشد.

به طور معمول ، لکه گیری روی مواد بافتنی بیشتر از روی انجام می شود

پارچه و کلمه به طور عامه پسند درآمده است

تعمیر شلنگ.

https://simakade.ir/category/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AE%DB%8C%D8%A7%D8%B7%DB%8C/

معرفی مشاهیر و بزرگان ، ,یک ,خیاطی ,مرتب ,ها ,پارچه ,در مورد ,است که ,را به ,کنید ، ,، زیرامنبع

جوان ریمیکس مرکز تخصصی دانلود آهنگ جدید

تلگرام چیست

میترا استاد کیست

دانلود فیلم

آموزش ثبت نام در اینستاگرام و آموزش کار با اینستاگرام

آموزش دانلود آهنگ

آموزش کار با پینترست ؛ جامع‌ترین مقاله به زبان فارسی درباره این شبکه اجتماعی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

خانومانه ایده دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. رزدانلود دنیای از خوشمزه ها تکنولوژی مجازی سازی زناشویی ضیافت اانما وبلاگ شخصی حامد موقری یو پی اس ، باتری یو پی اس ، اینورتر ، استابلایزر رفقای پا برهنه