در سری وبلاگ های موجود تصمیم دارم مطالب مهم سایت ویکی پدیا را برای کسانی که دنبال کننده وبلاگ های من هستند منتشر کنم شاید از خود بپرسید چرا مزایای این مقالات چی هست یکی از مزایای این مقالات این است که به زبان فارسی روان تبدیل شده و به راحتی قابل خواندن می باشد یکی دیگر از مزایای این مقالات فونت و ترتیب کلمات است از اینکه وبلاگ ما را را دنبال می کنید از شما تشکر می کنیم و آرزو داریم بتوانیم مقالات خوبی را برای شما فراهم کنیم

لطفا توجه داشته باشید این مطلب دارای منبع است و در انتهای مقاله می توانید منبع به همراه لینک را مشاهده کنید

فیلم رحمان 1400 با ژانر کمدی و خانوادگی به کارگردانی منوچهر هادی، تهیه کنندگی علی سرتیپی و نویسندگی بابک کاردان و میثم کاردان است. فیلم‌برداری این فیلم اوایل مرداد 1397 شروع و در مهرماه 1397 به پایان رسید. و در نهایت در تاریخ 25 اسفند 1397 در ایران اکران شده است. بازیگران این فیلم عبارتند از: مهران مدیری، محمرضا گار، سعید آقاخانی، یکتا ناصر، بهرام افشاری، ساره بیات و غلامرضا نیکخواه است.

داستان فیلم از این قرار است که رحمان (سعید آقاخانی) آبدارچی یک شرکت بسیار بزرگی است که دچار بیماری و سرطان بسیار نادری می‌شود و پزشک به او اعلام می‌کند که امیدی به زنده بودن او نیست و به زودی از دنیا خواهد رفت. رحمان به دلیل فقر زیاد و نداشتن هیچ سرمایه‌ایی که خانواده‌اش بعد از او بتوانند به راحتی زندگی کنند فکری به سرش می‌زند تا با مرگ خود پولی برای خانواده‌اش به دست آورد. و با دانلود فیلم رحمان 1400 لحظاتی پر هیجان را برای خود رقم بزنید

به‌همین دلیل با دوست خودش انوش (بهرام افشاری) نقشه می‌کشند که با عصبانی کردن اشکان (محمدرضا گار) پسر رئیس شرکت او را وادار به واکنش و در نهایت کشتن رحمان کنند و حق چندین و چند ساله‌ی کار در شرکت را بگیرند. تا به این وسیله خانواده‌ی رحمان با گرفتن پول دیه از اشکان به یک سرمایه‌ایی برسند. اما هر بار با بدشانسی روبه‌رو می‌شوند و با اتفاق‌های بسیار جذاب و دیدنی که این فیلم را به پر فروش‌ترین فیلم در سینما تبدیل کرده است روبه رو می‌شوند.

به طور کلی این فیلم چهارمین فیلم پرفروش تاریخ سینمای ایران شد. همچنین این فیلم در جشنواره فیلم فجر مورد تحسین مخاطبان قرار گرفت و به عنوان فیلم محبوب منتقدان در مجله‌ی فیلم نیز انتخاب شده است. این فیلم در چهار هفته اکران عمومی نزدیک 22 میلیارد تومان فروش داشت.  البته تماشای این فیلم برای افراد زیر 12 سال توصیه نمی‌شود.

این سریال که در بالا معرفی شد جز دسته فیلم و سریال های بسیار پرطرفدار است که در سایت های دانلود فیلم و خرید فیلم قانونی می توانید آن ها را تهیه کنید و تماشا کنید در پایان قصد دارم یک سایت فیلم را به شما معرفی کنم که در دسته های خود آرشیوی از بهترین فیلم هارا میزبانی میکند سایت دانلود فیلم مووی نما یکی از فعالان عرصه دانلود فیلم می باشد که شما می توانید به آسانی آرشیو فیلم های خود را از طریق دانلود فایل های منتشر شده در این سایت تکمیل نمایید

معرفی مشاهیر و بزرگان فیلم ,رحمان ,های ,دانلود ,سایت ,مقالات ,این فیلم ,است که ,دانلود فیلم ,و در ,رحمان 1400منبع

جوان ریمیکس مرکز تخصصی دانلود آهنگ جدید

تلگرام چیست

میترا استاد کیست

دانلود فیلم

آموزش ثبت نام در اینستاگرام و آموزش کار با اینستاگرام

آموزش دانلود آهنگ

آموزش کار با پینترست ؛ جامع‌ترین مقاله به زبان فارسی درباره این شبکه اجتماعی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

فروشگاه ممبر و فالور تلگرام و اینستاگرام خرید انواع آینه کنسول تو بهترین خرید رو از ما داشته باش اجناس فوق العاده فناوری اطلاعات و ارتباطات نمادافرین 365 انتخاب ارزانی اینجا همه چی هست 97 دانلود